Lekce

Lekce pro těhotné

Vyslechla jsem si už mnoho porodních příběhů. Po svém vlastním porodu jsem si i z vlastní zkušenosti uvědomila, jak rozdílné mohou porody být. Záleží na tom, co si k porodu žena přináší. Jaká přesvědčení má, jak chce rodit, jak dobře zná sebe samu, jaký má vztah ke svému tělu, zda dokáže pracovat s uvolňujícími a dechovými technikami…

To vše jsou aspekty, na kterých lze pracovat. Sama jsem se na porod připravovala jógově. Cvičení jógy pro mě nebylo v té době nic nového, ale přidala jsem ke své praxi i nové mentální techniky. Na porod jsem se pak těšila jako na úžasný proces, který si chci zažít. A opravdu, porod pro mě znamenal velký osobní vhled. Nebylo na něm nic odosobněného, cizího ani nechtěného. Zvládla jsem ho pouze s pomocí vlastního dechu a relaxace (bez jakýchkoli medikací či zásahů personálu, i když můj porod proběhl v porodnici).

Proto od té doby nabízím i dalším ženám pomoc s jógovou předporodní přípravou. Věřím, že to má smysl.

O lekcích:

Těhotenské lekce koncipuji jako cílenou přípravu na porod – ve fyzické, emoční i v mentální rovině.

Kromě jednorázových individuálních lekcí nabízím také individuální ucelený kurz jógové přípravy na porod (balíček 5 lekcí).

Jóga pro těhotné zahrnuje práci s jógovými pozicemi (ásanami), s dechovými cvičeními, s relaxačními a koncentračními technikami, s vizualizacemi a se zvukovými vibracemi.

Cvičení zmírňuje těhotenské potíže a snažím se, aby si při něm klientka i odpočinula. Pokud jsou však požadavky klientek jiné, lekce jim přizpůsobím.

Těhotným ze svých zkušeností individuální lekce velmi doporučuji. Výhodou je, že je možné přizpůsobit tempo, styl, náročnost a další věci tomu, co od lekcí očekáváte, co si vyžaduje vaše těhotenství a také tomu, jak se momentálně cítíte.

Více informací nalezenete zde.

Lekce pro matky

Odpočinek, načerpání síly, zklidnění, protažení bolavého těla. Napojení na ženskost a mateřskou lásku.

Praxe jógy upravená speciálně pro posílení a podpoření žen na počátku mateřství a pro rekonvalescenci po porodu.

Na lekci můžete přijít i s dítětem nebo může lekce proběhnout u vás doma.

Informace o ceně a místě nalezenete zde. Pro jakékoli dotazy mě prosím kontaktujte – raději emailem nebo messengerem, také mám malé dítě a ne vždy jsem schopná zvedat telefony… 🙂

Aktuální informace o skupinových kurzech naleznete zde.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek
RSS
Follow by Email
Facebook