Ebook(y)

Návody na cvičení, fotografie, odborný text

Kdy po porodu začít cvičit? Co je potřeba dát do pořádku? Jaké cviky zvolit? Jak si poradit s diastázou a inkontinencí. Jak zpevnit střed těla a posílit celé tělo. Jak si ulevit od bolesti zad, bolavých kloubů a stažených svalů. Jak nabrat energii, jak efektivně odpočívat. Jak podpořit psychickou pohodu.
Přehledně rozděleno. Kapitoly dle jednotlivých otázek, konkrétní návody na praxi i teorie.

EBOOK ZDARMA

Ebook o přípravě k porodu jsem napsala na základě vlastní zkušenosti. Je věnován všem nastávajícím matkám, které chtějí poznat sebe a své tělo a naučit se pracovat samy se sebou tak, aby zvládly bezproblémový porod. V ebooku popisuji tři jógové cesty přípravy.

Návody na cvičení, fotografie, odborný text

Tvé tělo je pravděpodobně to, s čím se ti pracuje nejlépe. Znáš ho, každý den ho používáš a každý den se o něj staráš. Vnímáš ho nejvíce. A přesto, jsi schopná právě teď cítit své pánevní dno? Vnímáš dech ve svém pánevním dnu? Je tvé pánevní dno napjaté nebo uvolněné? TĚLO JE BĚHEM PORODU TVŮJ KAMARÁD – POZNEJ SVÉ TĚLO UŽ PŘED PORODEM- V přípravě na porod má smysl praktikování jógy tak, abys začala vnímat své pánevní dno a dělohu. Lepší vnímání těla ti umožní reagovat intuitivně na proces porodu. Porod na tělo klade velké fyzické požadavky. Je potřeba se otevřít a zároveň být silná. Správné cvičení ti bezpečně dovolí v těhotenství pracovat na posílení i na otevření zároveň.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek
RSS
Follow by Email
Facebook