Aromaterapie

Proč aromaterapie? Mateřství může být náročné. Potřebujete nabrat sílu po porodu. Potřebujete si odpočinout od denodenních starostí a trápení. Možná jen chcete znovu zažít samy sebe, svou smyslnou ženskost, svobodu a energii.

Aromaterapie je mocným nástrojem, který dokáže vyladit vaši psychiku. V mžiku vás vrátí k sobě samé, dá vám odpočinout a načerpat nové síly. Spolu s aroma směsí si domů odnesete i kus té svobodné silné a celistvé ženy, která si užívá život se svým dítětem v sebenaplnění a spokojenosti.

Jak na to? Dopřejte si relaxační a meditativní spočinutí s vůněmi kvalitních éterických olejů. Nabízím prožitek toho, když se vůně přemění do vašich emocí, myšlenek a tělesných pocitů. Na výběr máte 40 – 50 olejů, ze kterých se dají tvořit nekonečné kompozice. Každý z těchto olejů má jiné působení na psychiku i tělo. S jejich pomocí dokážeme jemně léčit původ nepohody a potíží, nejen projev a příčinu.

Vůně pro vás společně vybereme na základě aromaterapeutického dotazování a s pomocí vaší intuice. Pokud budete chtít, můžeme vyzkoušet i aroma tarot. Po dokončení výběru následuje prožitek a relaxace. Podle potřeby se můžeme věnovat voňavé vedené relaxaci či meditaci, aroma józe nebo aroma masáži.

Svou aroma kompozici si odnesete s sebou domů, kde vám bude dělat dobře, kdykoli budete potřebovat.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek
RSS
Follow by Email
Facebook